Nieuwbrief Panora Lyceum, nr 2 (2022-2023)

02-12-2022

Nieuwbrief Panora Lyceum, nr 2 (2022-2023)

Het Bruist!

Het bruist binnen en buiten het Panora Lyceum! Er gebeurt ongelooflijk veel! Onze leerlingen werken hard aan verschillende themaopdrachten en vakken en spelen een actieve rol binnen en buiten de school. Onze eerstejaars vertellen over hun eerste Panora-ervaringen op hun oude basisschool, onze leerlingen winnen het Doetinchemse Floorballtoernooi, onze leerlingen nemen deel in gesprekken over tweetalig onderwijs (TTO) met externe bezoekers van de school (Nuffic), onze leerlingen zijn met onze vakexperts in gesprek over sociale en digitale veiligheid en nog veel meer! We zijn samen erg actief en met veel energie samen aan het werk!

Bekijk hier de nieuwsbrief
Nieuwsbrief ontvangen? Klik hier om je aan te melden voor de nieuwsbrief

Nieuwbrief Panora Lyceum, nr 2 (2022-2023)

Ga terug